Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.

Obchodní podmínky

Provozovatel a kontaktní informace:

Tento eshop je provozován fyzickou osobou:

Dagmar Michalíková, 

IČ: 07536615 

zapsanou v Živnostenském rejstříku v Městský úřad Vyškov pro prodej zboží prostřednictvím on-line obchodu umístěného na internetové adrese www.tvehvezdy.cz.

kontaktní údaje: Sochorova 21/501, 682 01 Vyškov

email: info@tvehvezdy.cz

telefon: +420 777 269 596

web: www.tvehvezdy.cz

(dále jen „prodávající“)

Tyto obchodní podmínky upravují vzájemná práva a povinnosti prodávajícího a fyzické osoby, která uzavírá kupní smlouvu mimo svoji podnikatelskou činnost jako spotřebitel, nebo v rámci své podnikatelské činnosti (dále jen: „kupující“) prostřednictvím webového rozhraní umístěného na webové stránce dostupné na internetové adrese www.tvehvezdy.cz

Dodací lhůta

Objednané zboží dodává prodávající na základě schválené finální podoby zpravidla do týdne. Při kapacitních špičkách se může tento termín úměrně prodloužit (o prodloužení Vás budeme v průběhu realizace zakázky informovat). Kupující bere toto na vědomí a prodloužení termínu prodávájícím z výše uvedených důvodů není důvodem pro zrušení zakázky a odstoupení od smlouvy.

Proces objednání a výroby

Zboží kupující objednává v objednávkovém formuláři na webu. Kupující dbá na správnost zadaných údajů a před odesláním objednávky je zkontroluje. Na základě těchto dat bude kupujícímu vygenerována unikátní a přesná hvězdná mapa, kterou prodávající dále graficky zpracuje podle přání kupujícího. Před odesláním do tisku kupující zakázku ještě jednou odsouhlasí v její finální grafické podobě; tím ručí za správnost zadaných údajů a souhlasí s grafickým zpracováním jeho objednávky. Po tomto odsouhlasení případné nesrovnalosti v zadaných údajích nelze brát jako důvod k reklamaci.

Doprava zboží

Hotové výrobky prodávající odesílá v pevném papírovém tubusu službou Balík do ruky od České Pošty, a dále službou Zásilkovna.cz. Výrobky lze také po dohodě vyzvednout osobně na adrese prodávajícího. Při převzetí zboží kupující kontroluje případné poškození obalu a v případě, že je obal poškozen, dodávku nepřevezme.

Platba zboží

Platit lze převodem na účet (156718625/0600 u Moneta Bank), případně na dobírku. Při osobním odběru je možno platit pouze v hotovosti a přesnou částkou. 

Kontrola po dodání

Přestože si prodávající zakládá na špičkové kvalitě provedení, po dodání zboží si jej kupující řádně prohlédne a případné zjištěné vady kupujícímu neprodleně oznámí e-mailem nebo telefonicky. Pokud tak kupující neučiní do 2 pracovních dnů ode dne dodání, bude mít prodávající za to, že zboží bylo dodáno bez vad a že všechny podmínky kupní smlouvy byly bezchybně splněny.

Reklamace

Reklamace se vztahuje na fyzické poškození dodaného zboží, např. poškození papíru nebo vadu tisku. Prodávající požádá o fotografické zdokumentování vady dodaného zboží a zaslání fotografie poškození na e-mail uvedený v kontaktech.  V případě oprávněné reklamace prodávající zajistí dodání bezvadného výrobku dle předchozí objednávky v nejkratším možném termínu. Případné nesrovnalosti v zadaných údajích nelze brát jako důvod k reklamaci poté, co byly schváleny kupujícím před zadáním do výroby.

Vrácení zboží v zákonné lhůtě 14ti dní

Jelikož se jedná o zakázkovou výrobu na objednávku, na toto zboží se nevztahuje možnost vrácení v zákonné lhůtě 14ti dní.